Ušetří Vám čas!

Nemusíte nic fotit, měřit ani nikam nahrávat, jen nám stačí dát vědět. My u vás zboží vyzvedneme a vše za vás zařídíme. Peníze vám pak jednoduše pošleme na účet.

Rozumné ceny

Poradíme si ni s tím, za kolik se dají vaše věci prodat. Takže už nemusíte hledat na internetu, za kolik se na bazarech prodává např. chodítko s ojetými kolečky.

Kvalitní výrobky

Sami dohlížíme na kvalitu prodávaného zboží.

Příjmy do rodiny

Peníze z prodejů si můžete nechávat poslat přímo na váš bankovní účet, už žádná dobírka a proplácení složenek.

avatar
Krok 1
Rozhodněte se, co chcete prodat.
avatar
Krok 2
Objednejte si našeho asistenta, který vaše věci vyzvedne a pak vše vyřídí.
avatar
Krok 3
Pak už se zboží jen nafotí, naměří a nahraje do e-shopu. Vše je připraveno k prodeji!
Mám zájem
Využíváme online transakce, takže jakmile dostane peníze od objednávajícího, obratem vám je pošleme na váš bankovní účet. Peníze by vám tak měly přijít do 24 hod.
Každý jeden kus projde rukama našich agentů a tak můžeme zkontrolovat, jestli na kabátku chybí knoflíky, nebo se nezasekává zip. Pokud na něco takového přijdeme, uvedeme to v popisu prodávaného zboží.
Všechny agenty jsme pečlivě prověřili. Při výběru jsme velmi přísně hodnotili důležitá kritéria jako spolehlivost, vystupování, komunikační schopnosti, a další. Dbali jsme také na dobré proškolení agentů.
To už pak záleží jen na vás, může si pro to přijet k vám domů, nebo se můžete domluvit na předání na nějakém místě např. autobusová zastávka. Stačí v objednávce služby vyplnit místo předání.

Pošlete nám vaše dotazy na

info@vsepromamu.cz
Váš kontakt

Souhlasím se zpracováním osobních údajů*